Blog

Malarska Noc z Anastazją Markowicz 19.10.17 w Warszawie!

Zapraszam na wystawę: Anastazja Markowicz pt. "Parada Planet"- 19 Października o godzinie 19.19 na ul.Młynarską 39/131 w Piasecznie.

Galeria Malarstwa KoneserSztuki.pl jako Patron medialny Wystawy zaprasza na ekskluzywne spotkanie ze sztuką Anastazji Markowicz na Wysokim poziomie (XIV i XV piętro) w Apartamencie "Art-Passion" przy współpracy z Galerią Malarstwa Touch of Art  . Nie może Was tam zabraknąć...

Epoka, w której Istoty Nadprzyrodzone tworzyły świat, nazywana jest Czasem Snu. Czy to Królowa Nocy namalowała swój sen? Może wszyscy czekamy na łagodne światło Słońca? Czas kiedy wyzwolimy się z więzów materializmu i ruszymy w gwiazdy, przywracając duszę ludzkości?


 Królowa Nocy" - Anastazja Markowicz, obraz olejny na płotnie

Zapraszam na malarską noc z Paradą Planet, czyli cyklem obrazów Anastazji Markowicz do Piaseczna na ul. Młynarską 39/131 - XIV piętro na 19 października 2017 o godzinie 19:19.

Anastazja Markowicz, Księżna Surrealizmu, jest najbardziej czarującą Artystką wśród współczesnych surrealistek. Obrazy Anastazji to biała magia w najczystszej postaci. Miłość, pokój, radość i harmonia to to, co z nich emanuje i napełnia piękną, pozytywną energią.

Anastazja Markowicz

Jest nie lada sztuką znaleźć sposób, by na płótno przenieść nie tylko grafikę, ale również emocje. To potrafią tylko Mistrzowie i Mistrzynie malarskiej białej magii. O tym, że tak jest w rzeczywistości, będziecie się Państwo mogli przekonać już niebawem. Spotkanie z Artystką uświetni i wzbogaci wydarzenie, którego nie można opuścić.

Organizatorami jest "Art-Passion" oraz Galeria Malarstwa TouchofArt.eu.

KoneserSztuki.pl został jednym z patronów wystawy.

Za co dziękuję .
Poniżej Zaproszenie