Blog

One Night One Art! 31 Marca Krzysztof Heksel w Warszawie.

Zapraszam na wystawę: Krzysztof Heksel pt. "One Night One Art"- 31 Marca o godzinie 19.01 na ul.Młynarską 39/131 w Piasecznie.

Galeria Malarstwa KoneserSztuki.pl jako Patron medialny Wystawy zaprasza na ekskluzywne spotkanie ze sztuką Krzysztofa Heksla na Wysokim poziomie (XIV i XV piętro) w Apartamencie "Art-Passion" przy współpracy z Galerią Malarstwa Touch of Art  . Nie może Was tam zabraknąć...

Obrazy Artysty, w których nie brakuje mrocznych akcentów mają ciepłą, magnetyczną, pełną życia kolorystykę. Utrzymane w nurcie surrealizmu wypełniają pustkę po Zdzisławie Beksińskim. W Sztuce można ofiarować tylko to co się ma, w zgodzie ze samym sobą.Krzysztof Heksel zachwyca wielu surrealistycznymi wizjami entropii, przemijania i światów równoległych, to motywy przewodnie w jego pracach. Niezwykła, olejno - laserunkowa technika, wielki talent i olbrzymia wyobraźnia, to wszystko już niebawem - w jednym miejscu..


Krzysztof Heksel
Artysta urodzony 21 kwietnia 1982 r, polski malarz pochodzący z Wałbrzycha
Obrazy utrzymane w nurcie surrealizmu, zabierają nas w inne światy, do sekretnych zakamarków, czasem niepokojących marzeń sennych. 
Krzysztof Heksel posługuje się wymagającą techniką laserunku, nadającą obrazom niezwykłą głębię i efekty barwne. Interpretację ich, jak i nazwanie, zostawia odbiorcom. 
Od marca 2015 r. należy do Związku Artystów Plastyków Oddziału Dolnośląskiego.

Zapraszam serdecznie do Piaseczna na ul.Młynarską 39/131 - XIV piętro - 31 Marca 2017 godzina 19:31
Spotkanie z artystą uświetni i wzbogaci wydarzenie, którego nie można opuścić.
R.S.V.P

Na zdjęciu promującym wydarzenie Krzysztof Heksel - "bez tytułu", olej na płycie, format 112x98 cm (do obejrzenia na Wystawie).