Galeria Malarstwa KoneserSztuki.pl

Znakomici współcześni malarze, bezpieczna wysyłka, gwarancja satysfakcji.

Oferta Galerii, oferta obrazów na sprzedaż, skierowana jest do wymagającego kolekcjonera malarstwa współczesnego. 
Nazywam się Albert Jerka, Galeria Malarstwa KoneserSztuki.pl jest mostem do świata Sztuki, fascynującym miejscem dzięki któremu można poznać wspaniałych Artystów, ich dusze oraz dzieła. Wybierając obrazy od Artystów kieruję się własną wrażliwością, wizją świata Artysty, jego osobowością, wybitnym warsztatem. Obrazy wysyłam z skręconych skrzyniach z płyty hdf, zabezpieczone również folią bębenkową, folią stretch, styropianem gwarantując dostarczenie dzieła sztuki w stanie idealnym. Gwarancją satysfakcji jest możliwość oddania obrazu do Galerii w okresie 14 dni od zakupu. Wysłanie obrazu jest bezpłatne.

Wspaniali Artyści - malarstwo współczesne, surrealizm, hiperrealizm fantastyczny

Pomagam moim Artystom zająć się przyziemnymi sprawami, odciążyć i pozwolić zanurzyć się w alchemii tworzenia. Każdy kupiony obraz witam z zachwytem oraz sprzedając do kolekcji prywatnych żegnam ze smutkiem. Moja fascynacja doprowadziła mnie do wielu bram. 

Spędziłem 24 godziny w podróży pociągiem, z sześcioma przesiadkami aby poznać Jarosława Jaśnikowskiego (wraz z małżonką Katarzyną), bardzo pogodnego Artystę z własną, piękną wizją alternatywnego świata. Na swojej drodze spotkałem Pawła Kamińskiego właściciela TouchofArt  z którym podobnie widzimy świat, Marka Pękacza dla którego warsztat nie ma ograniczeń, Jarosława Eysymonta mojego nauczyciela rysunku, ciepłego przyjaciela i Artystę zafascynowanego prozą Philipa Dicka. Artyści, których prace bardzo cenię i muszę wymienić to Maja Borowicz, Anna Rączka, Rafał Olbiński,  Tomasz Alen Kopera, Tomasz SętowskiAnastazja Markowicz, Jan Stokfisz Delarue, Dariusz Ślusarski, Dariusz Kaleta, Krzysztof Heksel, Arkadiusz Dzielawski, Jacek Lipowczan, Graszka Paulska, Zbigniew Hinc, Zofia Błażko, Karol Bąk, Edward Szutter, Agnieszka Nienartowicz, Michał Powałka, Krzysztof Powałka, Zbigniew Herbert, Jacek Yerka, Łukasz Prządka,  Janusz Orzechowski.

 
Czym jest Sztuka dla mnie?

Za Emilem Zola wzywam Artystów do uprawiania sztuki z "ciała i krwi", takiej w której malarstwo i życie Artysty zlewają się w jedno. Przeżywam głębokie dzieła, którym może podołać tylko "une âme en peine..." - dusza pogrążona w cierpieniu. W obrazie szukam najpierw człowieka a potem wszystkiego innego. Odrzucony przez prawie wszystkich Vincent Van Gogh zanim zaczął malować, sypiał na schodach Kościołów będąc bezdomnym,  opiekował się chorymi w kopalni węgla, rozdając swoje ubrania a nawet bieliznę na bandaże. Ucząc się rysunku, w dwa tygodnie wykonał 120 szkiców przy bladym blasku świecy. "Das is het" - krzyczał zachwycając się obrazami Milleta czy Jozefa Israëls'a. To jest definicja "tego" daleko wykraczającego poza sprawy malarstwa, poza syntezę artystycznej doskonałości, poza radość i podsycanie życia wewnętrznego, którą przyjmuję. Stojąc przy obrazie moich Artystów zawsze krzyknę za Vincentem - "Das is het!" - "To jest to!".

 

Czas na cztery zdania o mojej podrózy. Wspierajmy Indian w rezerwacie.
Siedemnaście lat prowadziłem spółkę IT, która zarejestrowała ponad pół miliona domen internetowych. Zarządzałem działem "Wdrożeń i Rozwoju", zespołem programistów, grafików i koderów bezpośrednio uczestnicząc oraz nadzorując wiele rozbudowanych projektów”. Moja podróż trwa, połączyłem pasję z pracą licząc na rozwój i przyjaźń. Chciałbym też zwrócić uwagę na warunki życia indian Lakota w rezerwacie Pine Ridge w USA (średnia życia mężczyzn 48 lat, 80 % bezrobocie). Zapraszam Artystów oraz wszystkich miłośników Sztuki do wspólnej przygody.
Kolekcjonerów posiadająch obrazy wyżej wymienionych Artystów, zapraszam do kontaktu i wystawienia prac na KoneserSztuki.pl !